داره لود میشه...

درباره ما

مقدمه

مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس که درابتدا بانام تجاری (آجیل چی صدیق )شهرت یافته بود ; توسط سید اسماعيل صديق بطحایی که یکی از تفنگداران ستارخان و باقرخان بود و بعد از انقلاب مشروطه در سال ۱۲۸۸ شمسی – 1909 میلادی در تبریز تاسیس گردید . آقای سید اسماعيل صديق بطحایی با شناخت از موقعیت کسب و کار ، اولین شعبه فروشگاه های خشکبار لوکس را در مسیر جاده ابریشم در تبریز افتتاح کرد . این فروشگاه جز اولین فروشگاههای تهیه و فرآوری خشکبار و آجیل در تبریز می باشد که در آن زمان اقلامی چون کشمش ، سنجد ، شاهدانه ، گردو ، بادام تخمه ، خرما و سایر خشکبار و محصولات دستچین آذربایجان عرضه می گردید . این فروشگاه هم اکنون در محل خیابان تربیت نیش بازار شیشه گرخانه در حال فعالیت می باشد.که در این میان در سال 1342 شمسی این موسسه به برند تجاری لوکس تغییر نام میدهد.

باتوجه به توسعه تجارت و نیاز جامعه سیدجعفر صدیق فرزند سید اسماعيل صديق بعد از کسب تجربه در فروشگاه اصلی در سال ۱۳۴۶ شمسی دومین شعبه فروش خشکبار و آجیل را در خیابان امام ، چهار راه شریعتی فعلی که اولین خیابان اصلی و مرکز تبریز در آن زمان بود افتتاح می نماید و بعضی از اقلام آجيل از قبیل انواع پسته به محصولات افزوده می شود .

باتوجه  سرلوحه فعالیت فروشگاههای لوکس در تهیه و توزیع انواع خشکبار ممتاز آذربایجان و سوابق درخشان این فروشگاهها و دعوت مراکز دولتی جهت حضور در سایر نقاط کشور و معرفی خشکبارممتاز آذربایجان آقای سید جعفر صديق بطحایی با این هدف در نمایشگاه های داخلی محصولات کشاورزی حضور می یافت و نظر به عرضه محصولات خشکبار و آجیل با کیفیت عالی و ممتاز درسال 1342 موفق به دریافت نشان مرغوبیت کالااز وزارت کشاورزی میشود.

بعد از جعفر صدیق بطحایی فرزندان وی سیداحمد و سیدمحمد صديق بطحایی نسبت به اداره و گسترش فروشگاههای لوکس نمودند طوریکه در سال 1390 شمسی سومین شعبه آجیل و خشکبار لوکس در جاده ائل گلی تبریز جنب هتل شهریار تبریز افتتاح گردید .

با توجه به خط و شمی و استراتژی گروه آجیل و خشکبار لوکس مبنی عرضه محصولات با کیفیت ممتاز و لوکس و به لطف خداوند تعال و تلاش و کوشش و تجربه چندین ساله بیانگذاران توانسته است است محصولات خود را از مرغوب ترین باغات و تولیدات شور ایران بخصوص آذربایجان تهیه و فرآوری کند بطوریکه محصولات این مجموعه علاوه بر بازار تبریز به  کلانشهر های بزرگ کشور از قبیل تهران ، مشهد ، اصفهان و شیراز و… ارسال می گردد همچین محصولات این گروه به عنوان سوغات ویژه تبریز به کشورهای آلمان، ایتالیا، آذربایجان و ترکیه نیز توسط بازرگانان و مسافرین خارجی ارسال می گردد.

این مجموعه با سابقه بیش از یک قرن و چهار نسل ، علاوه برداشتن فروشگاههای و شعبات متعدد دارای کارگاههای فرآوری آجیل و خشکبار به متراژ ۲۰۰ مترمربع در تبریز می باشد که تمامی محصولات فرآوری شده در این کارگاه بصورت سنتی و با دستگاههای مخصوص جهت عرضه در فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس تهیه می گردد.

مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس به پشتوانه سابقه یکصد ساله خود در تولید و عرضه آجیل و خشکبار ممتاز در سطح بریز در نظر دارد دامنه فعالیت های مستقیم خود در سایر شهرهای ایران را گسترش نماید و با ایجاد فروشگاهای دائمی و فعال درگامی مهم در تامین آجیل و خشکبار ممتاز هم میهنان خود بردارد.

فروشگاه ها و شعبات :

فروش آجیل و خشکبار در فروشگاههای این مجموعه بصورت بسته بندی و یا در خواست مشتری بصورت فله نیز عرضه می گردد و در شعبات فرعی بصورت بندی ارایه می گردد.

نام فروشگاه سال فعالیت آدرس شماره تماس
آجیل و خشکبار لوکس - شیشه گرخانه 1288 ه.ش خیابان تربیت، نبش بازار شیشه گرخانه
آجیل و خشکبار لوکس - شریعتی 1346 ه.ش خیابان امام، چهاراه شریعتی 04135559061
آجیل و خشکبار لوکس - ائل گلی 1390 ه.ش ابتدای جاده ائل گلی، جنب هتل شهریار 04133294111
آجیل و خشکبار لوکس - فرودگاه بین‌المللی تبریز 1398 ه.ش فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز
تعهد به مشتری مداری:

با توجه به اینکه جلب رضایت مشتریان، یکی از شعارهای اصلی مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس می باشد ، این مجموعه نیز این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که تمامی محصولات فرآوری شده از ممتاز ترین محصولات باغی آذربایجان و کشور تامین می گردد.

 

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...